Kontakt oss

Send oss en melding
Ønsker du å flytte?
Dersom du vil melde en oppsigelse på din bolig kan du logge deg inn via UniAlltid appen og melde utflytting.
Se boliger
Trenger du rådgivning?
Hos oss kan du bestille en rådgivningstime helt anonymt. Vi kan bistår deg med å få den hjelpen du trenger.
Bestill time

Bolig

Emma Louise Dahl
Boligkonsulent

Mob: 69 60 84 00
siost@hiof.no
Agnes Louise Jensvoll
Boligkonsulent

Mob: 69 60 84 00
siost@hiof.no
Magne Slåen
Vaktmester

Mob: 90671411
magne.slaen@hiof.no

Spis

Christopher Storm
Kjøkkensjef

Mob: 980 96 969
christopher.storm@hiof.no
Marianne Hagen
Driftsleder Fredrikstad

Mob: 917 62 250
marianne.hagen@hiof.no

Bok

Cato Hartford Kingsrød
Butikkmedarbeider Halden

Mob: 941 30 291
cato.h.kingsrod@hiof.no
Odd Brendbekken
Avdelingsleder Fredrikstad

Mob: 975 77 894
odd.brendbekken@hiof.no

Råd og helse

Kristin K. Westbye
Studentrådgiver og sosionom

Mob: 909 78 157
kristin.k.westbye@hiof.no
Marianne Klever Næss
Studentrådgiver og avdelingsleder

Mob: 926 95 065
marianne.k.nass@hiof.no
Kristin Fauske Wenstøb
Studentrådgiver

Mob: 46958128
kristin.f.wenstob@hiof.no

Ledergruppe

Rita Hirsum Lystad
Direktør

Mob: 907 21 982
rita.h.lystad@hiof.no
Dag Lislerud Midtfjeld
Ass. direktør

Mob: 901 38 145
dag.l.midtfjeld@hiof.no
Sveinung Dale
Virksomhetsleder Spis og Bok

Mob: 476 86 966
sveinung.dale@hiof.no
Asbjørn Lie Waula
Kommunikasjonsleder

Mob: 476 45 270
alw@hiof.no

Generelle henvendelser : 

Epost: studentsamskipnaden@hiof.no 
Tlf:  69608400
 

Ledergruppe:

Rita Hirsum Lystad
Direktør
Tlf.: 90721982
E-post

Sveinung Dale
Virksomhetsleder, Bok og Spisesteder
Tlf: 47686966
E-post

Dag Lislerud Midtfjeld
Assisterende direktør, Bolig og Velferd
Tlf: 90138145
E-post

Asbjørn Lie Waula
Kommunikasjonsleder
Tlf: 47645270
E-post
ARTIKLER - SE ALLE
Hva skal jeg ta med meg til studentboligen?
Vi har noen gode tips til hva det kan være lurt å ta med seg til studentboligen – og hva som kan få lov til å bli hjemme!
En kaffe, takk!
Vi er en kaffedrikkende nasjon, og det er nok bare finnene som slår oss i mengde. Men visste du at du lett kan lage en deilig...
Kutt Matsvinn 2020
Vi har en intensjon om å kutte matsvinnet med 20% innen 2020!