Kontakt oss

Send oss en melding
Ønsker du å flytte?
Dersom du vil melde en oppsigelse på din bolig kan du logge deg inn via UniAlltid appen og melde utflytting.
Se boliger
Søke bolig
Trenger du rådgivning?
Hos oss kan du bestille en rådgivningstime helt anonymt. Vi kan bistår deg med å få den hjelpen du trenger.
Bestill time
Kontakt oss

Bolig

Portretter%20Fredrikstad-3
Dina Cecilie Holm
Boligleder

Mob: 696 08 400
siost@hiof.no
Charlotte_Steen
Charlotte Steen
Boligkonsulent

Mob: 696 08 400
siost@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad
Ken Thomassen
Driftstekniker Fredrikstad

Mob: 916 43 509
ken.thomassen@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad-2-2
Jim Roos
Studentaktivitør

Mob: 984 63 649
jim.roos@hiof.no
anonymherre
Carl Otto Raknerud
Driftstekniker Halden

Mob: 696 08 400
carl.o.raknerud@hiof.no
anonymherre
Tom Ernst Johansen
Driftstekniker Fredrikstad

Mob: 950 64 331
tom.e.johansen@hiof.no
anonymdame
Anne Røtne
Renholdsassistent

Mob: 696 08 400
siost@hiof.no
anonymdame
Nina Tomter
Personlig trener og kostholdsveileder

Mob: 995 01 353
tomter.nina@gmail.com

Spis

Christopher_Storm
Christopher Storm
Kjøkkensjef Controller Halden

Mob: 90955363
siospis-halden@hiof.no
Marianne_Hagen
Marianne Hagen
Kjøkkensjef Fredrikstad

Mob: 917 62 250
marianne.hagen@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad-7
Camilla Wilhelmsen
Kokk Fredrikstad

Mob:
camilla.wilhelmsen@hiof.no
anonymherre
Kenneth Labråten
Kokk Fredrikstad/Halden

Mob:
kenneth.g.labraten@hiof.no

Bok

Cato_Kingsrod
Cato Hartford Kingsrød
Butikkmedarbeider Halden

Mob: 941 30 291
cato.h.kingsrod@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad-3-2
Kristin Halvorsen
Butikkmedarbeider Fredrikstad

Mob: 468 83 143
kristin.b.halvorsen@hiof.no

Råd og helse

Kristin_K_Westbye
Kristin K. Westbye
Studentrådgiver og sosionom

Mob: 909 78 157
kristin.k.westbye@hiof.no
Marianne_Klever_Nass
Marianne Klever Næss
Studentrådgiver og avdelingsleder

Mob: 926 95 065
marianne.k.nass@hiof.no
Lise
Lise Moursund Nilsen
Studentrådgiver

Mob: 48217830
lise.h.nystad@hiof.no

Administrasjon

Rita_H_Lystad
Rita Hirsum Lystad
Direktør

Mob: 907 21 982
rita.h.lystad@hiof.no
Dag_Liserud_Emidtfjeld
Dag Lislerud Midtfjeld
Ass. direktør

Mob: 901 38 145
dag.l.midtfjeld@hiof.no
Asbjorn_Waula
Asbjørn Lie Waula
Virksomhetsleder velferd/studentmiljø og kommunikasjon

Mob: 476 45 270
alw@hiof.no
Portretter%20Studentskipnaden-12
Marit Johansen
Driftsleder Regnskap

Mob: 913 96 836
marit.johansen@hiof.no
Portretter%20Studentskipnaden-16
Marlene Mathisen
Studentlivskoordinator

Mob: 414 13 989
marlene@hiof.no

Generelle henvendelser : 

Epost: studentsamskipnaden@hiof.no 
Tlf:  69608400
ARTIKLER - SE ALLE
SHoT-resultatene 2022 – hva gjør SiØ?
Studentenes Helse- og trivselsundersøkelse (SHoT) viser at studentenes livskvalitet har bedret seg siden pandemien, men at den...
SHoT-resultatene 2022 – hva gjør SiØ?
Kjøp pensum enkelt fra SiØ bok!
Vi gjør fag- og pensumbøker lett tilgjengelig for deg som student.
Kjøp pensum enkelt fra SiØ bok!
En guide til å bo i kollektiv
Det kan være nytt og spennende å flytte inn i kollektiv. Her er en guide som vil hjelpe deg litt på vei.
En guide til å bo i kollektiv