Kontakt oss

Send oss en melding
Ønsker du å flytte?
Dersom du vil melde en oppsigelse på din bolig kan du logge deg inn via UniAlltid appen og melde utflytting.
Se boliger
Søke bolig
Trenger du rådgivning?
Hos oss kan du bestille en rådgivningstime helt anonymt. Vi kan bistår deg med å få den hjelpen du trenger.
Bestill time
Kontakt oss

Bolig

Portretter%20Fredrikstad-3
Dina Cecilie Holm
Boligleder

Mob: 69191919
siost@hiof.no
Charlotte_Steen
Charlotte Steen
Boligkonsulent

Mob: 69191919
siost@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad
Ken Thomassen
Driftstekniker Fredrikstad

Mob: 916 43 509
ken.thomassen@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad-2-2
Jim Roos
Studentaktivitør

Mob: 984 63 649
jim.roos@hiof.no
OleAndreas
Ole Andreas Elverum
Driftstekniker Halden

Mob: 476 53 513
ole.a.elverum@hiof.no
Tom%20Johansen
Tom Ernst Johansen
Driftstekniker Fredrikstad

Mob: 950 64 331
tom.e.johansen@hiof.no
Anne
Anne Røtne
Renholdsassistent

Mob: 696 08 400
siost@hiof.no

Spis

Marianne_Hagen
Marianne Hagen
Kjøkkensjef

Mob: 917 62 250
marianne.hagen@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad-7
Camilla Wilhelmsen
Kokk

Mob:
camilla.wilhelmsen@hiof.no
Kenneth
Kenneth Labråten
Kokk

Mob:
kenneth.g.labraten@hiof.no
Benedicte
Benedicte Vigen
Kokk

Mob:
benedicte.vigen@hiof.no
AnneLene
Anne Lene Hagen
Kokk

Mob:
anne.l.hagen@hiof.no

Bok

Cato_Kingsrod
Cato Hartford Kingsrød
Butikkmedarbeider Halden

Mob: 941 30 291
cato.h.kingsrod@hiof.no
Portretter%20Fredrikstad-3-2
Kristin Halvorsen
Butikkmedarbeider Fredrikstad

Mob: 468 83 143
kristin.b.halvorsen@hiof.no

Råd og helse

Kristin_K_Westbye
Kristin K. Westbye
Studentrådgiver og sosionom

Mob: 909 78 157
kristin.k.westbye@hiof.no
Kristin_Fauske_Wenstob
Kristin Fauske Wenstøb
Studentrådgiver

Mob: 469 58 128
kristin.f.wenstob@hiof.no
anonymherre
Morten Solberg Møller
Studentrådgiver og avdelingsleder

Mob: 988 98 927
morten.s.moller@hiof.no
Marianne_Klever_Nass
Marianne Klever Næss
Studentrådgiver

Mob: 926 95 065
marianne.k.nass@hiof.no
Lise
Lise Moursund Nilsen
Spesialpedagog

Mob: 482 17 830
lise.h.nilsen@hiof.no
Tine
Tine Kaspersen
Studentrådgiver

Mob: 902 63 627
tine.b.kaspersen@hiof.no

Administrasjon

Telefonsalg uønsket
Rita_H_Lystad
Rita Hirsum Lystad
Direktør

Mob: 907 21 982
rita.h.lystad@hiof.no
Dag_Liserud_Emidtfjeld
Dag Lislerud Midtfjeld
Ass. direktør

Mob: 901 38 145
dag.l.midtfjeld@hiof.no
Asbjorn_Waula
Asbjørn Lie Waula
Virksomhetsleder velferd og kommunikasjon

Mob: 476 45 270
alw@hiof.no
Portretter%20Studentskipnaden-12
Marit Johansen
Driftsleder Regnskap

Mob: 913 96 836
marit.johansen@hiof.no
Portretter%20Studentskipnaden-16
Marlene Mathisen
Studentlivskoordinator

Mob: 414 13 989
marlene@hiof.no

Generelle henvendelser : 

Epost: studentsamskipnaden@hiof.no 
Tlf:  69608400
ARTIKLER - SE ALLE
Skal du studere i Østfold i høst?
Søk studentbolig her
Skal du studere i Østfold i høst?
Hva skal jeg ta med meg til studentboligen?
Vi har noen gode tips til hva det kan være lurt å ta med seg til studentboligen – og hva som kan få lov til å bli hjemme!
Hva skal jeg ta med meg til studentboligen?
En guide til å bo i kollektiv
Det kan være nytt og spennende å flytte inn i kollektiv. Her er en guide som vil hjelpe deg litt på vei.
En guide til å bo i kollektiv